TEKANNA, keramik, Signe Persson Melin, Höganäs.

420382. TEKANNA, keramik, Signe Persson Melin, Höganäs.

Signerad samt daterad -90.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad samt daterad -90.

Antal besök: 2 341