TENNFÖREMÅL, 21 delar, bland annat Edvin Ollers, Rune Tennesmed, 1900-tal.

420368. TENNFÖREMÅL, 21 delar, bland annat Edvin Ollers, Rune Tennesmed, 1900-tal.

Bägare
Skål med glaslock
4 ljuslyktor
3 fat
1 slev
1 sked, Edvin Ollers
10 skedar, Rune Tennesmed.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bägare
Skål med glaslock
4 ljuslyktor
3 fat
1 slev
1 sked, Edvin Ollers
10 skedar, Rune Tennesmed.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 575