BRICKA, FAT, "Tre Blommor", porslin, Arthur Percy, Gefle.

42032. BRICKA, FAT, "Tre Blommor", porslin, Arthur Percy, Gefle.

Längd 44 resp. 52 cm.

Slitage, krakelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 44 resp. 52 cm.

Slitage, krakelyrer.

Antal besök: 3 415