EVERT KARLSSON, EWK. "Har du ett äpple Eva?". Litografi, HC, signerad och daterad 89.

420311. EVERT KARLSSON, EWK. "Har du ett äpple Eva?". Litografi, HC, signerad och daterad 89.

Ca. 41x50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 41x50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 994