PORTFOLIO, 6 grafiska blad, signerade och numrerade 85/100.

420296. PORTFOLIO, 6 grafiska blad, signerade och numrerade 85/100.

Hans Arnold, Maja Braun, Andre Prah, Gunnar Larsson, Maria Södergren och Thomas Liljenberg.
Ca. 37x37 cm.

Oramade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 37x37 cm.

Oramade.

Antal besök: 926