420242. MATSALSMÖBEL, 7 delar, England.
Bemålat. Bord, 1900-tal, längd ca. 188, bredd 126, höjd 78 cm.
4 stolar samt ett par karmstolar, 1800/1900-tal.
2 skivor á 46 cm.
Bruksslitage. stolar övermålade. Avslag på list. Stolar rangliga.
Skivor med sprickor.