HELMTRUD NYSTRÖM. Färglitografier, 3 st. Signerade, numrerade och daterade.

420230. HELMTRUD NYSTRÖM. Färglitografier, 3 st. Signerade, numrerade och daterade.

244/325 daterad 1978 bildyta 39,5 x 41 cm
236/250 daterad 1974 bildyta 31 x 30 cm
6/360 daterad -72 bildyta 33 x 33 cm.

Smärre slitage samt 6/360 löst sittande i ram.

Helmtrud Nyström (1939–2021)

Gör en kostnadsfri värdering!

Helmtrud Nyström (1939–2021)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 629