LJUSKRONA, med 6 st ljusarmar, gjutjärn, nyrokoko, 1800-talets slut.

420110. LJUSKRONA, med 6 st ljusarmar, gjutjärn, nyrokoko, 1800-talets slut.

Floral dekor. Höjd ca 57 cm.

Slitage, skärmar med skador, ej ursprungligen för el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Floral dekor. Höjd ca 57 cm.

Antal besök: 671