BERTIL LUNDQVIST. Stilleben, olja på masonite, signerad samt daterad 50.

420014. BERTIL LUNDQVIST. Stilleben, olja på masonite, signerad samt daterad 50.

Dagmått 69 x 83 cm.
Falsmått 70 x 84 cm.

Ramen Skev, bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 69 x 83 cm.
Falsmått 70 x 84 cm.

Antal besök: 679