BARSKÅP PÅ HJUL, mahogny.

BARSKÅP PÅ HJUL, mahogny.
420008. BARSKÅP PÅ HJUL, mahogny.

Längd 70cm
Bredd 38cm
Höjd 62cm.

Slitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 70cm
Bredd 38cm
Höjd 62cm.

Slitage, repor & märken.

Antal besök: 1 006