KAFFESERVIS, 19 delar, porslin, "Röd Aster", Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-talets sista kvartal.

419947. KAFFESERVIS, 19 delar, porslin, "Röd Aster", Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-talets sista kvartal.

9 st fat, diameter 12 cm.
10 st koppar, höjd ca 5 cm.

Bruksslitage, smärre nagg, ej helt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 st fat, diameter 12 cm.
10 st koppar, höjd ca 5 cm.

Antal besök: 1 632