COLLIER med NETSUKE, grön sten, ostindisk, 1900-tal.

419924. COLLIER med NETSUKE, grön sten, ostindisk, 1900-tal.

Djurets längd 5 cm.

Bruksslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Djurets längd 5 cm.

Bruksslitage, nagg.

Antal besök: 674