VAS, brons, Bernhard Linder, Modern metallkonst, Stockholm, 1900-talets första hälft.

419906. VAS, brons, Bernhard Linder, Modern metallkonst, Stockholm, 1900-talets första hälft.

6 kantig, höjd 24 cm.

Repor, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 kantig, höjd 24 cm.

Repor, smärre färgbortfall.

Antal besök: 3 728