BORD, s.k Butlers Tray, Reprodux, Bevan Funnell, Newhaven, England,1900-tal.

419899. BORD, s.k Butlers Tray, Reprodux, Bevan Funnell, Newhaven, England,1900-tal.

Med löstagbar bricka.
Längd 88 cm
Bredd 64 cm
Höjd 56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med löstagbar bricka.
Längd 88 cm
Bredd 64 cm
Höjd 56 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 722