ASKAR, 4 stycken, silver, orientaliskt, 1900-talets början, ca. 696gr.

419872. ASKAR, 4 stycken, silver, orientaliskt, 1900-talets början, ca. 696gr.

Höjd ca. 11 cm.

Möjligen Tunisien.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 11 cm.

Möjligen Tunisien.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 616