TONY LANDBERG. Fotografi, signerad och numrerad 8/70.

419853. TONY LANDBERG. Fotografi, signerad och numrerad 8/70.

"Vägflicka" Pigmentutskrift på fineart papper. Bildyta 44 x 61cm.
Totalmått inkl ram 63 x 78 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 9 905