ASKAR, 5 st, silver, orientaliskt, 1900-talets början, ca.940 gram.

419852. ASKAR, 5 st, silver, orientaliskt, 1900-talets början, ca.940 gram.

Höjd ca 11 cm, diameter ca 8,5 cm.
Möjligen Tunisien.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Möjligen Tunisien.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 504