PARTI GLAS, 17 delar, bland annat "Kastehelmi" Iittala Finland.

41975. PARTI GLAS, 17 delar, bland annat "Kastehelmi" Iittala Finland.

8 + 6 st assietter, "Kastehelmi" Iittala, diameter 17 respektive 14 cm.
Vas Alvar Aalto, höjd 9,5 cm medföljer originalask.
2 st ljustakar, Ri Jalka Juhava Oy Nr 6122, höjd 5 cm, originalask medföljer.

Bruksslitage. Mindre nagg på assietter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 477