MATSALSMÖBEL, 9 delar, bondrokokostil, 1900/2000-tal.

419707. MATSALSMÖBEL, 9 delar, bondrokokostil, 1900/2000-tal.

6 stolar, rygghöjd 107 cm.
2 karmstolar, höjd ca 100 cm.
Matbord, höjd 74,5 bredd 120, längd 160 cm
3 iläggsskivor à 120 x 60 cm vardera.

Bruksslitage, färgsläpp, smärre fläckar på klädseln.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 stolar, rygghöjd 107 cm.
2 karmstolar, höjd ca 100 cm.

Antal besök: 1 533