GOLVLAMPA, trä med intarsia, 1940-tal.

419673. GOLVLAMPA, trä med intarsia, 1940-tal.

Höjd 129 cm.

Repor på foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 129 cm.

Repor på foten.

Antal besök: 764