STAFFLI, AB Wilhelm Becker, Stockholm, enligt uppgift proveniens konstnären Gustaf Sjöö.

419670. STAFFLI, AB Wilhelm Becker, Stockholm, enligt uppgift proveniens konstnären Gustaf Sjöö.

Höjd 177, bredd 66, djup 68 cm.

Bruksslitage, färgfläckar, senare hjul (varav ett trasigt).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 231