SALONGSMÖBEL, 4 delar, nyrokokostil, Alsterbro Möbler AB, 1900-tal.

419631. SALONGSMÖBEL, 4 delar, nyrokokostil, Alsterbro Möbler AB, 1900-tal.

Soffa, 2 st fåtöljer samt ovalt bord. Skuren dekor av blommor. Gul klädsel. Soffans längd 140 cm, bordets längd 100 cm.

Bruksslitage samt mindre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 967