PELLE ÅBERG. Clown med musikinstrument, olja på pannå, signerad.

419579. PELLE ÅBERG. Clown med musikinstrument, olja på pannå, signerad.

Dagmått 72 x 28,8 cm.
Falsmått 73 x 30 cm.
Totalmått inkl ram 89 x 45,7 cm.

Ytsmuts, smärre märken, bruks/åldersslitage.

Pelle Åberg (1909–1964)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 72 x 28,8 cm.
Falsmått 73 x 30 cm.

Pelle Åberg (1909–1964)

Antal besök: 1 168