ARMBANDSUR, "Komandirskie" Vostok, Sovjet, 1980-tal.

419569. ARMBANDSUR, "Komandirskie" Vostok, Sovjet, 1980-tal.

Svart urtavla med röd stjärna och pansarvagn. 45mm med krona. Mekaniskt urverk (uppdragbar).

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 020