KARL VALVE. "Året var 1923", Mixed Media / Kollage, signerad 2009.

419566. KARL VALVE. "Året var 1923", Mixed Media / Kollage, signerad 2009.

Figurkomposition. A tergo signerad, betitlad och daterad 2009.
30x30 cm.

Hanteringsmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

30x30 cm.

Hanteringsmärken.

Antal besök: 683