MATS LINDGREN. "Samtalet", akryl på pannå, signerad, betitlad och daterad a tergo -00.

419558. MATS LINDGREN. "Samtalet", akryl på pannå, signerad, betitlad och daterad a tergo -00.

Surrealistisk komposition i grönt, gult, blått och rött. Signerad, betitlad och daterad a tergo.
115x100 cm.

Hanteringsspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

115x100 cm.

Hanteringsspår.

Antal besök: 663