GRAMMOFONMÖBEL, "Centrum", 1950/60-tal.

419533. GRAMMOFONMÖBEL, "Centrum", 1950/60-tal.

Med skivspelare och radio, längd 102 bredd 37,5 höjd 72 cm.

Slitage, ställvist hårt, märken, lösa ben medföljer, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 016