MATS LINDGREN. "Walhman", surrealistisk figurkomposition. Akryl på pannå, signerad a tergo, -01.

419524. MATS LINDGREN. "Walhman", surrealistisk figurkomposition. Akryl på pannå, signerad a tergo, -01.

Komposition i grönt, rött och orange. Signerad och daterad a tergo samt betitlad.
40x35 cm.

Hörnskada. Hanteringsspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

40x35 cm.

Hörnskada. Hanteringsspår.

Antal besök: 1 448