JALUSISKÅP, teak, Tranås kontorsmöbler, 1950-60-tal.

419498. JALUSISKÅP, teak, Tranås kontorsmöbler, 1950-60-tal.

Längd 125, bredd 42,5, höjd 115 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre märken.

Antal besök: 1 604