ZOMBORY LAJOS. olja på papp, 1910.

419456. ZOMBORY LAJOS. olja på papp, 1910.

Zombory Lajos (1867/09/01 Szeged - 1933/11/18 Szolnok, Ungern); Olja på papp, daterad 1910, signerad, lackram. Mått ca 61 x 46 cm, målning 49 x 34 cm.

åldersspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

åldersspår.

HannoVerum
Antal besök: 1 666