VAS, fajans, Stig Lindberg, Gustavsberg studio, signerad.

419444. VAS, fajans, Stig Lindberg, Gustavsberg studio, signerad.

Dekor med blommor och fjärillar. Hänkel. Höjd ca. 40 cm.

Bruksslitage, märken, ställvis krackelyr, smärre fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 033