NYSILVERFÖREMÅL, 8 delar, 1900-tal.

41944. NYSILVERFÖREMÅL, 8 delar, 1900-tal.

Kaffeservis, 3 delar, skålar med glasinsatts, sockerskål med ströare, ett par ljusstakar.

Gravyr på ströare och 3 delar kaffeservis. Nagg på glasskålar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 600