SMYCKESKRIN/SPELDOSA, trä, med intarsia, möjligen Italien, 1900-tal.

419412. SMYCKESKRIN/SPELDOSA, trä, med intarsia, möjligen Italien, 1900-tal.

Längd 24 cm
Bredd 13,5 cm
Höjd 10 cm.

Bruksslitage.
Två delar lösa, medföljer.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 24 cm
Bredd 13,5 cm
Höjd 10 cm.

Bruksslitage.
Två delar lösa, medföljer.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 446