FAT, MUGG samt SERVETTHÅLLARE, silver, 1900-tal.

419347. FAT, MUGG samt SERVETTHÅLLARE, silver, 1900-tal.

Fat, dubbelstämplat, 1926, diameter 25,5 cm.
Mugg, E Löfman, MGAB, 1973, höjd 5,5 cm.
Servetthållare, GEWE, 1971, höjd 8 cm.

Vikt 493 gram.

Slitage. Gåvogravyrer. Mugg med buckla vid fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 493 gram.

Antal besök: 734