HERBERT ANDERSSON. Landskapsbild, signerad och daterad.

41934. HERBERT ANDERSSON. Landskapsbild, signerad och daterad.

Landskapsdekor från hästhage.
81 x 98 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskapsdekor från hästhage.
81 x 98 cm.

Antal besök: 4 488