SOFFA Kinesisk stil 1920-tal.Från Kinarummet Sjögestadbro.

41931. SOFFA Kinesisk stil 1920-tal.Från Kinarummet Sjögestadbro.

Rikt skuret underrede i förgyllt trä,gavlar i rödlack/guld.Lösa plymåer.Längd 201,bredd 76,höjd 76 cm.

Dynornas klädsel utslitna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dynornas klädsel utslitna.

Antal besök: 1 391