PAUL GAUGUIN. Hans art. Litografi , signerad, numrerad och daterad.

419274. PAUL GAUGUIN. Hans art. Litografi , signerad, numrerad och daterad.

Sign. arbete i Paul Gauguins stil, daterad (19) 60, numrering 20/100, markerad "Kopf" a verso. mått komplett ca 59,5 x 42 cm.

vikt vänster nedre hörna.

Gör en kostnadsfri värdering!

vikt vänster nedre hörna.

Antal besök: 1 392