SOCKERSTRÖARE, silver, Gustaf Möllenborg 1855, 68,1 gram.

41926. SOCKERSTRÖARE, silver, Gustaf Möllenborg 1855, 68,1 gram.

Längd ca 22 cm.

Bruksslitage. Märkt med en stämplad sköld.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 22 cm.

Antal besök: 1 404