HENNING HAUGARD. olja på duk, älg vid vattenbrynet, signerad.

419244. HENNING HAUGARD. olja på duk, älg vid vattenbrynet, signerad.

1 st, tavla, höjd 45 cm, bredd 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 824