OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Mixed Media, bär rysk signatur samt daterad 1989.

419209. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Mixed Media, bär rysk signatur samt daterad 1989.

Surrealistisk komposition med fragment av oxe. A tergo signerad och betitlad med kyrilliska bosktäver, samt daterad.
40x60 cm.

Färgsprickor och ytkrackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

40x60 cm.

Färgsprickor och ytkrackelyr.

Antal besök: 823