Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
GEORG NILSSON. Fiolspelerskan med blommor. Olja på duk. Signerad Georg.
41915. GEORG NILSSON. Fiolspelerskan med blommor. Olja på duk. Signerad Georg.
19x24 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
19x24 cm.
Garpenhus Auktioner
2 713