BÄGARE, Biedermeier, 15 st.

BÄGARE, Biedermeier, 15 st.
419138. BÄGARE, Biedermeier, 15 st.

Samling om 15 glas, daterade 1840. Höjd 14 cm, fot 7 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

HannoVerum
Antal besök: 1 718