FRUKTSKÅL, kristall.

FRUKTSKÅL, kristall.
419076. FRUKTSKÅL, kristall.

Daterad till 1870. Mått 30 x 21 x 9 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
419076. FRUKTSKÅL, kristall.

Åldersslitage.

HannoVerum
Antal besök: 1 022