SPEGELLAMPETT, förgylld, rokokostil, 1900-tal.

418947. SPEGELLAMPETT, förgylld, rokokostil, 1900-tal.

Spegel med hållare för två ljus
Höjd 65, bredd 41 cm.

Träbortfall samt bortfall i förgyllningen, lagningar, bakstycke i papp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 65, bredd 41 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 417