HATTAR OCH KEPSAR, 3 st, 1900-tal.

418944. HATTAR OCH KEPSAR, 3 st, 1900-tal.

Stormhatt, 2 vegakepsar.

Bruksslitage. Obetydlig skada på stormhatt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stormhatt, 2 vegakepsar.

Antal besök: 906