GLASFÖREMÅL, 8 delar. Egermann, Bohemia, Czechoslovakia. 1900-tal.

418913. GLASFÖREMÅL, 8 delar. Egermann, Bohemia, Czechoslovakia. 1900-tal.

Lockpokal, karaff samt 5 madeiraglas. 1 snapsglas, äldre med kasad dekor, ej tillhörande.

Glas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glas med nagg.

Antal besök: 1 352