FICKUR, "savonett" samt NYCKELDRAGARE "sax", tidigt 1900-tal.

418846. FICKUR, "savonett" samt NYCKELDRAGARE "sax", tidigt 1900-tal.

Fickur, silver, diameter ca ca 47 mm.
Nyckelns längd 4,5 cm.

Bruksslitage. Stötmärken. Nyckel ej tillhörande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckelns längd 4,5 cm.

Antal besök: 1 049