ELGITARR, Prestige, RG 2620 QM-05, Japan, Ibanez.

418835. ELGITARR, Prestige, RG 2620 QM-05, Japan, Ibanez.

Serienummer F0245548.
DiMarzio/ibz pickup.
Gotoh tuners.
Softcase.

Bruksslitage.
Skador förekommer.
Saknar lucka på baksida.
Troligtvis något modifierad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Serienummer F0245548.
DiMarzio/ibz pickup.
Gotoh tuners.
Softcase.

Bruksslitage.
Skador förekommer.
Saknar lucka på baksida.
Troligtvis något modifierad.

Antal besök: 2 771