UGNSFORMAR, 4 st, gjutjärn samt emalj, Husqvarna, 1900-talets mitt.

418809. UGNSFORMAR, 4 st, gjutjärn samt emalj, Husqvarna, 1900-talets mitt.

Fyra formar med samt ett lock. Stapelbara. Längd ca 28 cm.

Framstår med minimalt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 834