MATS LINDGREN. "Under ytan", akryl på pannå, signerad, daterad samt betitlad á tergo.

418804. MATS LINDGREN. "Under ytan", akryl på pannå, signerad, daterad samt betitlad á tergo.

40x35 cm
Signerad och daterad Mats Lindgren 01 samt betitlad "Under ytan" á tergo.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

40x35 cm

Bruksskick.

Antal besök: 1 365